Maseczka kosmetyczna LAST MINUTE

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 6,00 zł

Produkt archiwalny

Maseczkę kosmetyczną LAST MINUTE można potraktować, zgodnie z jej nazwą, jako SOS dla twarzy, godzinę przed balem. Jednakże przy systematycznym stosowaniu, wykazuje on następujące działania kosmetyczne oraz kosmeceutyczne:
   - reminalizuje naskórek 
   - przywraca naturalne pH skóry 
   - tonizuje i rozświetla skórę 
   - podtrzymuje witalność keratynocytów 
   - działa silnie antyseptycznie 
   - zwalcza bakterie epidermy 
   - wspomaga leczenie trądziku (także różowatego
   - uruchamia minerałozależne procesy aktywacji przyrostu elastyny 
   - zabliźnia mikrorany po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych 
   - ściąga pory

Połączenie Kolagenu Naturalnego z glinką kaolinową bezpośrednio przed nałożeniem na skórę daje rezultat najlepszej obecnie na rynku kosmetycznym maseczki, którą można zastosować nawet w przysłowiowej "ostatniej chwili". Ściąga, wzmacnia a jednocześnie nawilża, koi i odpręża skórę. Doskonale przygotowuje twarz do makijażu.

Kolagen Naturalny jest kosmeceutykiem o uznanej skuteczności i szerokim spektrum oddziaływania na skórę. Jedną z największych sensacji kosmetologicznych obecnej dekady i pierwszym w historii nieimplantowanym kolagenem, który pokonuje barierę ochronną naskórka, pobudzając keratynocyty i fibroblasty do produkcji kolagenu własnego. Tym samym radykalnie opóźnia procesy starzenia i marszczenia skóry.

Glinka kaolinowa jest także produktem w 100% naturalnym. Pozyskiwana z pokładów głębokich kilku zaledwie złóż na świecie, wysuszana zostaje zawsze w sposób naturalny na słońcu. Jest to najbogatsza spośród stosowanych w medycynie i kosmetologii kopalin - skarbnica najcenniejszych dla organizmu mikroelementów.

Kaolin posiada także silne właściwości aseptyczne takie, że w wodzie glinkowej nie wystepuje w ogóle rozwój bakterii gnilnych. Tak silne właściwości absorpcyjne, że umieszczone w nim jajko kurze trzykrotnie szybciej traci na wadze w niewielka nawet ilość dodana do wody wodociągowej eliminuje posmak i zapach chloru.