Colvita - 120 kapsułek

Odbudowa. Odnowa. Młodość. Aktywny biologicznie kolagen w kapsułce. Jedyny taki suplement diety na skalę światową. Produkt, który dostarcza organizmowi wszystkie aminokwasy budulcowe kolagenu czyli składniki dla całej tkanki łącznej.

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 0,00 zł

Produkt archiwalny

COLVITA to sumplement diety i nutrikosmetykw kapsułkach. Unikalny na skalę światową kompleks: aminokwasów kolagenowych (pozyskiwanych ze skór rybich), ekstraktu alg morskich i naturalnej postaci witaminy E (alfa-tokoferolu).

COLVITA  jest pochodną wielkiego wynalazku polskiej biotechnologii, jakim było wyestraktowanie  do postaci roztworu wodnego z zachowaniem naturalnej dla organizmów żywych trójspiralnej konformacji białka - czystego, naturalnego kolagenu ze skór rybich.

COLVITA to zbiór aminokwasów kolagenowych, który jest niemal w 100% anabolizujący, co oznacza, że nie zostaje spożytkowany np. w energię, ani też wydalony. Całkowicie służy budowie nowych komórek. Jego przyswajalność jest tak doskonała, że nie potrzebuje nawet enzymatycznych procesów trawiennych. Wchłania się także bezpośrednio z jelita.

COLVITA nazywana jest także kapsułką młodości, gdyż została stworzona dla uzyskania lepszego wyglądu Twojej skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik COLVITY. Dzięki temu wyjątkowemu kolagenowi wyróżnia się ona na tle innych suplementów diety, opartych zazwyczaj o hydrolizaty białek zwierzęcych, znanych powszechnie jako zwykła żelatyna.

COLVITA zawiera także witaminę E, chroniącą DNA komórek skóry i dbającą o jej młodość i witalność oraz algi o wysokiej zawartości jodu organicznego, potrzebnego do utrzymania właściwej struktury skóry.


SKŁAD COLVITY:

Kolagen rybi, algi (Fucus vesiculosus), elastyna, witamina E (octan D-α-tokoferylu), żelatyna rybia (powłoka kapsułki), liofilizat cytrynowy (nośnik).

Masa jednej kapsułki wynosi: 397 mg


JEDNA KAPSUŁKA ZAWIERA:

Wartość energetyczna -  4,77 kJ/1,14 kcal
– Białka (Kolagen) – 0,13 g
– Węglowodany – 0,08 g
– Tłuszcze – 0,014 g
– Witamina E – 6 mg (50% RDA rekomendowanej dziennej dawki do spożycia)
– Jod – 45 μg (30% RDA rekomendowanej dziennej dawki do spożycia)


COLVITA jest unikalnym w skali światowej preparatem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania. Zawiera mikronizowane algi, liofilizat trzeciorzędowego kolagenu ze skór rybich oraz aktywną biologicznie postać witaminy E (D – α – tokoferol)
z oleju wytwarzanego na zimno z niemodyfikowanych ziaren zbóż.

Wszystkie składniki COLVITY występują w postaci wysoko przyswajalnych połączeń organicznych. Preparat sprzyja odbudowie kolagenu ustrojowego w całym organizmie.

Kolagen zawarty w COLVICIE, uzupełnia dietę w peptydy, wolne aminokwasy oraz hydroksyaminokwasy. Przede wszystkim w dwa aminokwasy endogenne: hydroksylizynę i hydroksyprolinę, których organizm nie pozyskuje z codziennego pożywienia. Powstają one tylko w drodze kolagenogenezy i tylko w procesach metabolizmu kręgowców. Nie zawiera ich żaden z produkowanych współcześnie suplementów diety, oprócz COLVITY.

Suplementacja COLVITĄ nie zastąpi zróżnicowanej diety, a nawet osobom regularnie wzbogacającym organizm suplementami nie jest ona zalecana jako jedyny preparat do zażywania. W procesie biotechnologicznym projektowania COLVITY bardzo świadomie zrezygnowano z koncepcji "panaceum" i dodania do składu wielu substancji aktywnych, również wspomagających syntezę kolagenu (np. wit. C). Skoncentrowano się na tym, by COLVITA była kapsułką unikalną, by użytkownikom dać przede wszystkim silnie skoncentrowany i bioaktywny kolagen oraz niezbędną dawkę substancji aktywnych wspomagających jego syntezę.


STOSOWANIE:


2 kapsułki dziennie, najlepiej po lub w trakcie posiłku z uwagi na obecność witaminy E rozpuszczalnej wyłącznie w tłuszczach.

Jedynym przeciwwskazaniemdla spożywania COLVITY może być silna nadczynność tarczycy (przez obecność jodu w algach).

Zaprzestać używania w wypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

Przechowywać w miejscu suchym, niedostępnym dla dzieci.

Inne produkty z tej kategorii