Kolagen Natywny Pure - Odnowa i poprawa kondycji skóry

Pojemność: 50 ml 

Odnowa i rewitalizacja skóry.
Wygładzenie zmarszczek, bez ingerencji chirurgicznej! 

Pierwszy rybi kolagen termicznie odporny!

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 0,00 zł

215,00 zł

KOLAGEN NATYWNY PURE - Odnowa i rewitalizacja skóry. Odbudowa Twoich zasobów kolagenowych.

Zatrzymanie młodości na dłużej.

 

Czy szukasz naturalnych produktów,  które odsuną myśli o odmładzających zabiegach chirurgicznych?

Czy zależy Ci na poprawie kondycji Twojej skóry – naszego największego organu?

 

Kolagen Natywny Pure inicjuje gamę Kolagenów Nowej Generacji Colway

Kolagen  jest „proteiną młodości”, która stanowi ponad 30% masy białka ludzkiego i aż 70% białek skóry. Kolagen wraz z elastyną tworzą w skórze właściwej elastyczną siateczkę, która nadaje jej sprężystość i jędrność, a także wiąże wodę, substancje lipofilowe i stanowi o kondycji tkanki łącznej czyli w istocie o kondycji  całego organizmu. To kolagen stanowi najwierniejsze odzwierciedlenie potencjału biologicznego ciała, dlatego tak ważne jest zachowanie jego jak najlepszej struktury.

Od około 25 roku życia spowalnia produkcja i obrót kolagenu, a nasza skóra zaczyna tracić elastyczność i sprężystość, podobnie jak nasze mięśnie tracą siłę, a kości wapń. Są to pierwsze objawy deficytu kolagenu, którego biosynteza z upływem czasu jest coraz słabsza.

 

Kolagen Natywny Pure to hydrat zawierający w swym składzie 95% suchej masy kolagenu.

Kolagen pozyskiwany ze skór rybich jest w pełni naturalnym kosmetykiem, o niemal idealnej czystości biologicznej. Został on specjalnie oczyszczony z reszt lipidowych i melaniny. W popularnych kremach zawierających w swym składzie kolagen znajduje się go średnio 2-3%. Kolagen Natywny Pure nie walczy ze skutkami, jak większość kosmetyków anti-age, lecz uderza w przyczynę starzenia się skóry – uzupełnia niedobór kolagenu.

Kolagen Natywny Pure to zbiór helis kolagenowych, które przyłączyły molekuły wody. W kontakcie z ludzką skórą ulega on rozpadowi na peptydy i wnika w głąb skóry, bardzo efektywnie ją nawilżając. Najmniejsze agregaty z tego podziału docierają aż poza warstwę podstawną naskórka.

Jest to produkt o wyjątkowo prostym składzie chemicznym

INCI: Aqua, Collagen, Caprylyl Glycol, Elastin, Lactic Acid -  unikalny nawet wśród naturalnych dermokosmetyków.

 

Co wyróżnia żel do twarzy Kolagen Natywny Pure ? 

W pięknym, nowoczesnym flakonie  airlees, pod postacią transdermalnego żelu tj. wchłaniającego się w skórę zamknęliśmy Kolagen Natywny Pure, pierwszy hydrat kolagenu rybiego termicznie odporny! 

Żel, który można wzbogacać wieloma aktywnymi biologicznie substancjami uzupełniającymi i wzmacniającymi jego działanie. Ze względu na odporność na wahania temperatury jest łatwy w dystrybucji i transporcie w najdalsze zakątki globu. Nawet przy zmiennych warunkach przechowywania nie traci on swoich dobroczynnych właściwości. Stosując go regularnie zadbasz o swoje całe ciało,  zapewniając stopniowe nawilżenie, odżywienie i ujędrnienie Twojej skóry.

Kolagen Natywny Pure nie denaturuje się, gdyż jego despiralizacja nastąpiła już na poziomie procesu hydratacji. Nawet  przejście w stan prawie płynny, w  najmniejszym stopniu nie umniejsza wartości tego produktu. Zachowuje on postać żelową – dynamiczną – to znaczy, że posiada różną gęstość w zależności od temperatury. Dzięki dobrej lepkości  jest on łatwy i przyjemny w aplikacji. Po nałożeniu  szybko ulatnia się swoisty zapach żelu, który ze względu na naturalny charakter nie zawiera sztucznych aromatów, ani neutralizatorów zapachu.

Dzięki zastosowaniu wymiany jonowej nowe, termicznie odporne kolageny mają perfekcyjnie zbliżone pH do skóry człowieka – 5,3. Wierzymy, że łatwość przechowywania i pełna moc aktywności biologicznej przyczynią się do kolejnego sukcesu rynkowego polskiego odkrycia biotechnologicznego i satysfakcji jego użytkowników.

 

Zalety Kolagenu Natywnego Pure:

● nie alergizuje

● nie wywołuje podrażnień skóry

● bez parabenów

●bez sztucznych barwników i aromatów

 

Regularne stosowanie Kolagenu Natywnego Pure zapewnia:

● poprawę nawilżenia i ujędrnienia skóry

● pobudzenie produkcji fibroblastów,  a tym samym wygładzenie zmarszczek i zahamowanie procesów  starzenia

● uelastyczniony i zmiękczony naskórek

● widoczną poprawę  gęstości i spoistości skóry, także zwiotczałej na udach, piersiach, pośladkach

● rozjaśnienie i wygładzenie blizn i  rozstępów

● skuteczną pomoc w kuracjach antycellulitowych

● regenerację włosów i paznokci

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator