ATELOKOLAGEN - 50ml

Wyjątkowe połączenie trzech rodzajów kolagenu zamknięte w jeden unikalny kosmetyk skutecznie powstrzymujący efekty starzenia.

Bestseller

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 0,00 zł

287,00 zł

Atelokolagen to hipoalergiczny i w pełni naturalny produkt przeciwstarzeniowy, który perfekcyjnie dba o wygląd skóry twarzy, szyi i dekoltu. Helisa naturalnego kolagenu, zanurzona w hydrożelu, łączy w sobie składniki, które skutecznie spowalniają procesy starzenia. Elastyna, płynny jedwab i bogactwo szczerego złota przywraca skórze młodość, jędrność, elastyczność i blask. W przeciwieństwie do większości produktów anti-age, Atelokolagen nie walczy ze skutkami, ale uderza w przyczynę starzenia się skóry. Efektywnie działa na zmarszczki i przyczynia się do ich likwidacji, stymuluje proces oczyszczania z toksyn, przyspiesza migrację składników odżywczych oraz wymianę mikroelementów.
Dodatkowo po naciśnięciu dozownika unosi się delikatny zapach olejku różanego, który uprzyjemnia pielęgnację.Właściwości wybranych składników

Tropokolagen - aktywne biologiczne białko, które przyczynia się do odbudowy komórkowej. Zapewnia sprężystość, wytrzymałość i elastyczność skóry.
Atelokolagen - najbardziej oczyszczony, bio-kompatybilny i zaawansowany ze wszystkich kolagenów przeznaczony do regeneracji tkanek.
Prokolagen - prekursor kolagenu, który dopiero się nim stanie w procesie jego tworzenia zwanym kolagenogenezą.
Płyny jedwab (serycyna) dokładnie przylega do skóry, tworząc na jej powierzchni delikatny film. Posiada bardzo dobre właściwości odbudowy skóry. Utrzymuje jej naturalną wilgotność.
Nano złoto koloidalne - składnik o znakomitym działaniu odmładzającym oraz oczyszczającym skórę. Przyspiesza migrację składników aktywnych, wspomaga wymianę mikroelementów, koi skórę.

Nowatorskie połączenie tych składników gwarantuje ekstremalnie szybką wchłanialność produktu oraz perfekcyjnie uzupełnia niedobory kolagenu w skórze.

Sposób użycia i porady

Delikatnie zwilżamy skórę wodą, aplikujemy Atelokolagen i wmasowujemy do całkowitego wchłonięcia, następnie możemy nałożyć Atelokrem MC2.
Możesz zwiększyć efekty pielęgnacyjne Atelokolagenu regularnie stosując peeling.
Najlepsze efekty uzyskujemy, stosując z Atelokolagenem inne produkty z linii pielęgnacyjnej ATELO. Dzięki współdziałaniu zwiększają one nawzajem swoją skuteczność.


Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator