Atelopłyn do demakijażu

Szybko i łagodnie oczyszcza nawet wodoodporny makijaż. Zawarte substancje czynne dbają o silne odżywienie i nawilżenie cienkiej warstwy skóry pod oczami jak i całej twarzy.

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 0,00 zł

67,00 zł

Atelopłyn do demakijażu doskonale poradzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem, nie podrażniając delikatnej skóry. Specjalna formuła pomaga silnie odżywić skórę i nawilżyć całą twarz, a w szczególności delikatną skórę pod oczami. Substancje czynne odpowiadają również za delikatne nawilżenie i przyjemne uczucie odprężenia.

Kompleks naturalnych składników, takich jak mocznik, PCA, glicyna, fruktoza oraz witaminy grupy B, odpowiadają za regulację warstwy lipidowej skóry, odpowiadającej za jej ochronę. Pomagają również w uszczelnianiu naczyń włosowatych, czyli usuwaniu tzw. „pajączków” ze skóry twarzy, co pozytywnie wpływa na jej wygląd.

Z kolei atelokolagen, najczystsza forma kolagenu, odpowiada za regenerację skóry. Łagodzącym składnikiem jest alantoina, która dodatkowo pomaga w odbudowaniu zniszczonych komórek.Właściwości najważniejszych składników:

Atelokolagen – najbardziej innowacyjny i zaawansowany kolagen, wspomaga regenerację skóry.

Alantoina – pochodna mocznika, odpowiadająca za odbudowywanie zniszczonych komórek i ich regenerację.

Ekstrakt z kłosowca meksykańskiego – wygładza i dodatkowo koi zmęczoną skórę, pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną.

Witaminy grupy B – łagodzą napięcia oraz poprawiają wygląd skóry.


Produkt oparty o "zielony" emulgator.
Nie zawiera SLS.
       

Sposób użycia:

Przed użyciem po prostu wstrząśnij butelką, aby wymieszać płyn. Jest on na tyle wygodny, że nie wymaga spłukiwania po użyciu. Pozostawiając płyn do demakijażu na skórze, wspomagamy jej regenerację i poprawiamy wygląd. Stosuj go na skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Atelopłyn do demakijażu

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator