ORACol - antyoksydant w kapsułce

Pojemność: 60 kapsułek

Pierwsza w swoim rodzaju prawdziwa bomba antyoksydacyjna, która zapewnia niezaprzeczalne wsparcie organizmu w walce z wolnymi rodnikami.

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 0,00 zł

137,00 zł

Pierwszy na rynku kompleksowy suplement antyoksydacyjny o unikalnym, wielotorowym biopotencjale wymiatania wolnych rodników.

ORACol to pierwszy kompleksowy tego rodzaju produkt na rynku. Nazywany jest prawdziwą bombą antyoksydacyjną, która zapewnia niezaprzeczalne wsparcie w walce z wolnymi rodnikami. To właśnie one sieją spustoszenie w naszych organizmach, m.in. niszczą i osłabiają struktury DNA, wywołują choroby, przyspieszają proces starzenia. Dlatego właśnie należy jak najwcześniej ustrzec się przed wpływem wolnych rodników. Jeśli zachowana jest między nimi równowaga, czujemy się dobrze. Nadmiar wolnych rodników nie tylko szkodzi naszej urodzie, ale powoduje szereg chorób.

Antyoksydacja jest nam tak samo do życia niezbędna jak podstawowe witaminy, minerały czy aminokwasy warunkujące procesy kolagenogenezy.

W tym celu został stworzony suplement diety ORACol, który zawiera bogatą kompozycję ekstraktów z owoców, warzyw i przypraw z najwyższą pojemnością antyoksydacyjną ( indeksie ORAC). Preparat dodatkowo został wzbogacony substancjami wspomagającymi, glutationem oraz I-cysteiną, które stanowią najsilniejszą substancję chroniącą nasz organizm przed wieloma toksynami.

ORACol jest pieczołowicie złożonym zestawem substancji, które mają udowodniony, korzystny wpływ na organizm człowieka. Zawiera m.in.

  • ekstrakt z jagód acai, które chronią przed rakiem, mogą zahamować rozwój komórek nowotworowych oraz opóźnić proces starzenia. Dzięki bogactwu kwasów tłuszczowych są pomocne w profilaktyce miażdżycy naczyń i innych groźnych chorób układu krwionośnego. Ponadto ekstrakt z jagód acai przyspiesza przemianę materii oraz proces trawienia, dlatego uważany jest za bardzo pomocny podczas odchudzania.

  • Owoce Acerola zawarte jako ekstrakt w ORAColl to potężna dawka naturalnej witaminy C. Chronią przed przeziębieniem, poprawiają stan skóry, a także pomagają w walce z anemią. Ekstrakt z Acerola chroni przed chorobami spowodowanymi przez wolne rodniki (w tym nowotwory).

Zalecane dziennie spożycie suplementy antyoksydacyjnego ORACol :

Zalecamy dziennie spożywać:
2 kapsułki w trakcie lub po posiłku.

Nie przekraczaj porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator