Eliksir dr Słonia

Specjalistyczny kosmetyk do pielęgnacji podrażnionej skóry. Bezpieczny i łagodny w stosowaniu.

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 0,00 zł

99,00 zł

Specjalistyczny kosmetyk, użyteczny w pielęgnacji podrażnionej skóry.

Łagodny i bezpieczny w stosowaniu. 

Właściwości wybranych składników

Srebro - znane już od średniowiecza, nie tylko jako pożądany metal szlachetny ale także za swe silne działanie bakteriobójcze.
Związki srebra są toksyczne dla bakterii, wirusów i grzybów. Były one używane w celu zapobiegania infekcjom, zanim pojawiły się antybiotyki. Srebro było bowiem od zawsze znanym środkiem bakteriobójczym. Nie odkryto jeszcze ani jednej (!) bakterii w przyrodzie, której ono nie zabije w czasie 3 minut. Tlenowe, czy beztlenowe, nie wiedzieć jak zmutowane. Wszystkie. Antybiotyki niestety nie mogą się pochwalić takimi kompetencjami…
Zawarte w Eliksirze dr Słonia  silver, jest produkowane zgodnie z rygorystyczną normą ISO 13485, przeznaczoną dla wyrobów medycznych.
Koloidy srebra użyte w produkcji Eliksiru pochodzą stąd: http://pl.axonnite.com/nanotechnologia.html Technologia Axonnite, to absolutna czołówka światowa w przyjaznych człowiekowi nanotechnologiach.
Bezdyskusyjny lider w dziedzinie: koloidy metali kolorowych i szlachetnych.

Sposób użycia i porady

Spryskać Eliksirem podrażnioną skórę i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby zabieg powtórzyć kilka razy na dzień.

Uwaga! Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50oC

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator