Atelokrem MC2 - przeciwzmarszczkowy krem do twarzy z naturalnym kolagenem

Pojemność: 50 ml

Atelokrem MC2 to wyjątkowy krem do twarzy, który skutecznie niweluje oznaki starzenia, takie jak: zmarszczki, wiotczenie skóry, zmiana owalu twarzy, przebarwienia, czy nierówna struktura skóry! 

Atelokrem MC2 to luksusowy rezultat wykorzystania potencjału trzech przełomowych odkryć kosmetologicznych: biomimetyki, układu ciekłokrystalicznego oraz atelokolagenu

Bestseller

Producent: Colway

 • Wysyłka już od: 0,00 zł

259,00 zł

AtelokremMC2 wyjątkowy krem przeciwzmarszczkowy: biomimetyczno-ciekłokrystaliczny

Przekonaj się, jak innowacyjne połączenie trzech przełomowych składników pomoże Ci zadbać o skórę twarzy i dekoltu. Dzięki biomimetyce, atelokolagenowi oraz zastosowaniu inteligentnej bazy ciekłokrystalicznej Twoja skóra będzie niezwykle jędrna i zdrowa.

Struktura bazowa kremu jest bardzo lekka a jednoczesnie zaawansowana technologicznie. Dopasowuje się do fizjologii skóry i działa znacznie lepiej niż w zwykłych kremach.  Skuteczność Atelokremu MC2 ukryta jest w specjalnej formule, która stopniowo uwalnia składniki aktywne. Jest to tak zwany efekt "skóry pod kroplówką". Dzięki takiemu rozwiązaniu skóra zachowuje świeżość oraz spowalniany jest proces jej starzenia.

Atelokrem MC2 jest przeznaczony do każdego rodzaju skóry, o który chcemy zadbać. Najbardziej polecany jest do twarzy, szyi i dekoltu z pierwszymi oznakami zmęczenia oraz starzenia się skóry. Zadbaj o nią właściwie i nakładaj krem rano, jednak dla lepszego efektu, możesz stosować go także wieczorem. Dzięki temu po przebudzeniu skóra będzie idealna.

Najważniejsze składniki i ich właściwości:

 • Tropokolagen – to izolowane ze skór rybich molekuły, które zachowują konformację potrójnej helisy.
 • Atelokolagen – kolagen w postaci trójspiralnej, który poprzez działanie pepsyny uzyskuje, znaną do tej pory tylko wytwórcom leków, idealną czystość biologiczną.
 • Prokolagen, czyli łańcuchy peptydowe, które dopiero w procesach kolagenogenezy tworzą spirale kolagenowe
 • Kompleks MC2 – (polifenole jagód açaí, saponiny żeń-szenia, THP – tetrahydropiperyna) – stanowi bogate źródło antyoksydantów o działaniu przeciwstarzeniowym.
 • Polipeptydy – arginina i lizyna wygładzają skórę, niwelując zmarszczki.
krem dla zmęczonej i zestresowanej skóry

Dla kogo przeznaczony jest krem przeciwzmarszczkowy atelokrem MC2

● Dla każdego typu skóry dojrzałej
● Mozna stosować pod makijaż.
● Polecany do pielęgnacji mocno zmęczonej skóry twarzy, szyi i dekoltu, z pierwszymi zmarszczkami oraz oznakami starzenia.

W przypadku skóry zestresowanej, mocno zmęczonej, można stosować dodatkowo wieczorem jako krem na noc. Produkt należy nanosić na skórę po uprzednim dokładnym jej oczyszczeniu.

Jak działa Atelokrem MC2 na skórę twarzy:

 • energetyzuje
 • regeneruje
 • odżywia
 • zmniejsza zmarszczki w zmarszczki w warstwie rogowej naskórka
 • ujędrnia powodując wzrost napięcia skóry
 • zapobiegające utracie elastyczności skóry
 • nawilża
 • redukuje oznaki zmęczenia (rozświetla)

 

Jak stosować krem przeciwzmarszczkowy Atelokrem MC2

Stosować codziennie rano na oczyszczoną twarz, szyję i dekolt, lekko wmasowując. Produkt jest doskonały pod makijaż.

 

Jakich efektów można się spodziewać po użyciu Atelokremu MC2

Regularne stosowanie kremu sprawia, że skóra staje się nie tylko odpowiednio odżywiona, wypoczęta, ale również bardziej miękka. Krem widocznie wygładza pierwsze zmarszczki oraz przywraca skórze jednolitą strukturę, wyrównując jej powierzchnię. Jego całodobowe działanie sprawia, że skóra staje się idealna nawet po przebudzeniu.

 

 

 

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator