Regulamin sklepu

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
Sklep on-line www.kolagen.info zwany dalej Gdańskie Centrum Kolagenu obsługiwany jest przez firmę Novo Capital Investment Sp. z o.o., zarejestrowaną w Gdańsku, przy ul. Heweliusza 11, KRS 0000424713, Numer NIP 5833153322, Numer REGON 221679934.


2. DOKONYWANIE ZAKUPÓW
2.1. Gdańskie Centrum Kolagenu prowadzi sprzedaż produktów za pomocą sklepu internetowego dostępnego pod adresem http://www.kolagen.info
2.2. Oferta sklepu internetowego Gdańskiego Centrum Kolagenu obowiązuje na terenie całego świata.
2.3. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów.
2.4. Przyjęcie przez sklep internetowy złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą telefoniczną lub e-mailową.
2.5. Zamówienia można również składać telefonicznie.
2.6. Sklep Gdańskiego Centrum Kolagenu akceptuje elektroniczne formy płatności (bankowy przelew elektroniczny, karta kredytowa). Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.
2.7. Wszystkie ceny podawane w sklepie Gdańskiego Centrum Kolagenu są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.
2.8. Firma prowadząca sklep internetowy www.kolagen.info wystawia dokumenty sprzedaży: paragony i faktury VAT.


3. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
3.1. Gdańskie Centrum Kolagenu zobowiązuje się do rozpoczęcia realizacji złożonego zamówienia najpóźniej w terminie 48 godzin roboczych od momentu złożenia go przez Zamawiającego.
3.2. Wysyłka towaru odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej zgodnie z dyspozycją Zamawiającego.


4. REKLAMACJE I ZWROTY
Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DzU z 2000 r. nr 22, poz. 271 z późn. zm.) kupującemu który zawarł umowę na odległość przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy bez podania przyczyny. W celu dokonania zwrotu zakupionego produktu należy odesłać go w stanie nienaruszonym pod adres siedziby Gdańskiego Centrum Kolagenu wraz z numerem konta, na które ma być dokonany ewentualny zwrot zapłaty.

W przypadku reklamacji towaru zgłoszenia należy dokonać telefonicznie (58 351 17 51) lub poprzez e-mail biuro(małpa)kolagen.info niezwłocznie po wykryciu niezgodności towaru z umową. Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie w ciągu 48h od chwili przyjęcia zgłoszenia. Kupujący zostanie poinformowany o jej wyniku telefonicznie lub drogą elektroniczną. Gdańskie Centrum Kolagenu nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.


5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. Nr 22 poz. 271.