Aktualności

Kolagen Vege – kolagen roślinny do pielęgnacji skóry


Kolagen Vege to absolutna innowacja kosmetyczna, dzięki której COLWAY udowodnił, że roślinny analog naturalnego kolagenu może być w jakości i działaniu równoimienny jego wersji zwierzęcej. Nasz roślinny kolagen to znakomita propozycja na pielęgnację skóry latem, gdyż ciało (nie tylko wegetarian) – poddane działaniu słońca, wiatru i wody – doceni skuteczność tego produktu od pierwszej aplikacji.

Od pierwszej aplikacji, ponieważ to kolagen transdermalny – zdolny do przenikania kolejnych warstw skóry i docierania głęboko, aż do obszaru, w którym fibroblasty aktywnie wytwarzają nowe zasoby białek skórnych, z kolagenem i elastyną na czele.

Roślinny kolagen do skóry z aloesem zawiera wszystkie potrzebne skórze aminokwasy, w tym – 8 aminokwasów egzogennych (czyli tych, które musimy dostarczać do organizmu z zewnątrz, ponieważ nie mamy zdolności do ich wytwarzania). Plus składniki pochodzenia roślinnego, które znakomicie uzupełniają działanie kolagenu, dostarczając skórze substancji poprawiających jej zdolności detoksykacyjne i gojące, a także składników, które potrafią wyciszać reakcje zapalne. 

 Wiadomość z dnia: 16-12-2021
COLVITA - Kolagen w kapsułkach hitem sprzedaży!

Doceniona przez profesorów farmacji Colvita została okrzyknięta hitem sprzedaży Gdańskiego Centrum Kolagenu!
- Kapsułki 60szt
- Kapsułki 120szt


Unikalny na skalę światową kompleks liofilizatu czystego tropokolagenu, pozyskiwanego ze skór rybich, ekstraktu alg morskich i bioprzyswajalnej witaminy E (alfa - tokoferolu).
COLVITA jest pochodną wielkiego wynalazku polskiej biotechnologii, jakim było wyestraktowanie do postaci roztworu wodnego z zachowaniem naturalnej dla organizmów żywych trójspiralnej konformacji białka - czystego, naturalnego kolagenu ze skór rybich.

COLVITA
 to całkowicie nowe podejście do problemu dbałości o tkanki zbudowane z kolagenu. Użytkownicy będą mogli przekonać się "na własnej skórze", co zdziałać może suplementowanie jej "od wewnątrz". COLVITA jest ukoronowaniem prac biotechnologicznych nad grupą produktów pozyskanych z rybiego kolagenu, który zatrzymuje nasz dobry czas... Wystarczą dwie tabletki dziennie, by skóra stała się gładsza i bardziej miękka. By promieniała blaskiem, była świetnie nawilżona, a pielęgnowana jednocześnie żelem kolagenowym i jego pochodnymi od zewnątrz - stała się także znacznie młodsza.
Łańcuchy ludzkiego kolagenu zbudowane są z 20 aminokwasów. Tylko część z nich organizm produkuje w procesach metabolicznych. Pozostałe muszą być dostarczone w pożywieniu. Suplementacja ustroju preparatem COLVITA jest nieustającym odbudowywaniem swoistego magazynu aminokwasowego dla komórek wytwarzających i serwisujących kolagen.
COLVITA
 wytwarzana jest głównie z liofilizowanego trzeciorzędowego kolagenu rybiego. Potrójna helisa kolagenowa, podobna budową do spirali DNA, ale funkcjonująca w przestrzeni zewnątrzkomórkowej jest nośnikiem informacji dotyczących zasobów aminokwasowych kręgowców. Szczególnie w stanach zachwiania tej równowagi - wysycenie macierzy pozakomórkowej produktami rozpadu potrójnej helisy ma niezwykle pozytywny wpływ na przywrócenie bilansu metabolicznego białka.
LIOFILIZACJA
 jest to zamrażanie czystego kolagenu do minus 40oC w warunkach próżni (1Pa) i sublimacyjne usuwanie z niego wody (suszenie). Zapewnia to najwyższą czystość produktu, najniższą wagę i doskonałą higroskopijność. Liofilizat (ponad 98% białka) "puchnie" w przewodzie pokarmowym kilkudziesięciokrotnie w stosunku do swojej objętości, dzięki ponownemu uwodnieniu, co jest zjawiskiem korzystnym dla osób odchudzających się (dieta białkowa sprzyja wszak spalaniu tłuszczów). Czyni to również aminokwasy, z których się składa kolagen wysoce przyswajalnymi dla ustroju (tzw. "bąbelki" - 
bio esferas). Syntezę ich wspomaga witamina E oraz minerały i witamina C występujące w algach. Peptydy zawarte w COLVICIE, a będące produktami rozpadu 3-helisy kolagenu cechuje też nieporównywalna z hydrolizatami białek bydlęcych i z żelatyną wysoka rozpuszczalność w pozażołądkowych roztworach soli i kwasów. Wchłanialność ich oprócz synergicznych witamin wspomagają enzymy naturalnie rozkładające białka.Wiadomość z dnia: 16-12-2021
Ekspresowa dostawa kurierem UPS w ciągu 24 godzin!

Wychodząc na przeciw naszym Klientom wprowadziliśmy możliwość ekspresowej wysyłki kurierskiej z gwarancją dostawy na następny dzień roboczy. Jeśli kupujesz kolagen dla siebie lub na prezent dla Twoich bliskich i chciałabyś go mieć niemal natychmiast nie ryzykuj wysyłki Pocztą Polską. Pamiętaj, że kolagen musi być przechowywany w odpowiednich warunkach termicznych (zakres od 5 do 28 st. Celsjusza) i długi okres podróży (zwłaszcza w niskich temperaturach) zdecydowanie mu nie służy.

Ekspresowa przesyłka kurierska po wpłacie na konto - 11,90zł
Ekspresowa przesyłka kurierska płatna przy odbiorze - 17,90zł

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. (058) 351 17 51 w godz. 9.00-18.00, pon-pt.Wiadomość z dnia: 16-12-2021