Atelowoda komórkowa - mgiełka do twarzy

Zapewnia równowagę niezbędną do prawidłowego funkcjonowania procesów komórkowych, bierze udział w procesach metabolicznych. Jest także pomocna w prawidłowym procesie wchłaniania kolagenu przez organizm.

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 0,00 zł

127,00 zł

Atelowoda komórkowa w postaci mgiełki do twarzy to coś więcej niż zwykły kosmetyk pielęgnacyjny. Bogactwo pierwiastków śladowych oraz jonów minerałów zapewnia skórze równowagę i działa na wszystkich jej płaszczyznach. Atelowoda to prawdziwy skarb dla skóry – unikatowy skład dogłębnie ją nawilża, odżywia, chroni przed wolnymi rodnikami i przeciwdziała występowaniu stresu oksydacyjnego.

Nasz organizm dobrze wie, czego najbardziej potrzebuje nasza skóra, aby zachowała młody, zdrowy wygląd, pomimo niekorzystnych czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Zaawansowana technologia oraz ogromna precyzja w doborze składników pozwoliła stworzyć jedyną w swoim rodzaju mgiełkę w postaci wody komórkowej. Ma ona podobny skład, jak ta występująca w skórze człowieka. Uczestniczy m.in. w procesach komórkowych oraz przyczynia się do efektywnego wchłaniania kolagenu. Atelowoda bogata w składniki aktywne pozwala cieszyć się piękną, zdrową skórą.
Ma działanie nawilżające, odświeżające, regenerujące oraz rozświetlające, redukując tym samym oznaki zmęczenia.Właściwości głównych składników

Ekstrakt ze śliwki kakadu - zwiększa biodostępność witaminy C oraz skutecznie redukuje stres oksydacyjny. Śliwka kakadu jest najbogatszym w świecie roślin źródłem witaminy C oraz polifenoli. Ten botaniczny składnik dostarcza przeciwutleniaczy, niezbędnych w walce ze starzeniem się skóry. Wykazuje również działanie antyrodnikowe. Stymuluje pro-kolagen I i syntezę kwasu hialuronowego; wygładza zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia.
Atelokolagen – wyjątkowy rodzaj kolagenu, który zachowuje właściwości kolagenu naturalnego. Sprzyja poprawie stanu skóry, przyczynia się do wygładzenia zmarszczek, blizn i przebarwień.
Dysmutaza ponadtlenkowa – enzym odpowiadający za wzmacnianie mechanizmów obronnych, chroni przed stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. Występuje naturalnie w ludzkiej skórze.
Tropokolagen oraz pro-kolagen I – podstawowa jednostka strukturalna kolagenu. Przyczynia się do formowania włókien kolagenowych.
Superox-c – silny przeciwutleniacz i doskonałe źródło witaminy C. Indukuje syntezę pro-kolagenu-1 i kwasu hialuronowego, wyrównując uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki.


Przeznaczenie

Do każdego typu skóry.
Idealnie przygotowuje skórę do pielęgnacji preparatami Colway. W szczegóności polecana do stosowania z Kolagenem lub Atelokolagenem

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator