DetoCol - suplement oczyszczający organizm z pasożytów, grzybów i bakterii

90 kapsułek / 30 dni :

  • 30 kapsułek po 670 mg - rano 
  • 30 kapsułek po 455 mg - południe
  • 30 kapsułek po 645 mg - wiecszór

Naturalne wsparcie oczyszczania organizmu z pasożytów i profilaktyka przy zakażeniach pasożytniczych.

Nowość

Producent: Colway

  • Wysyłka już od: 0,00 zł

129,00 zł

DetoCol jest suplementem diety wspierającym przy diecie oczyszczającej z pasożytów, grzybów i bakterii w warunkach domowych.

DetoCol nie jest lekiem odrobaczającym lecz suplementem diety – nieinwazyjnym, niesupresyjnym i nie powodującym (o ile stosuje się go w porach i ilościach zalecanych) ani sensacji żołądkowych, ani uczucia dyskomfortu.

Rolą DetoColu jest pomoc w oczyszczeniu organizmu powoli (około miesiąca) bez uciążliwych efektów ubocznych, konieczności głodówek, wymuszanych wypróżnień i jakiejkolwiek zmiany trybu życia. Dedykowany jest on osobom chcącym oczyszczać swój organizm w warunkach domowych i w sposób jak najmniej dla nich kłopotliwy.

Profilaktyka zdrowotna w XXI wieku poświęca już dużo uwagi oczyszczeniu organizmu z pasożytów i grzybów, które w najlepszym wypadku zaburzają procesy metaboliczne w naszych organizmach i okradają nasze komórki z potrzebnych im substancji odżywczych: protein, węglowodanów, mikroelementów i witamin. W najgorszym zaś przypadku – wpędzają nas w bardzo poważne choroby!

Korzyści z oczyszczania organizmu z pasożytów, grzybów, drożdżaków, bakterii i wydalanych przez nie produktów przemiany ich materii (bardzo często dla nas toksycznych) są bezpośrednie i nie podlegające dyskusjom, a co najważniejsze – bardzo szybko odczuwalne przez nas obiektywnie.

 

 
wsparcie przeciwpasożytnicze organizmu


Dla kogo suplement przeciwpasożytniczy DetoCol może okazać się przydatny? 

Osobom, które w przeszłości zarażały się pasożytami, takimi jak: nużeniec ludzki (Demodex folliculorum) i nużeniec krótki (Demodex brevis), włosogłówka (Trichuris trichiura), a szczególnie przywrami, osobom spożywającym surowe mięso lub ryby, zaleca się profilaktycznie przyjmować DetoCol systematycznie – co drugi miesiąc. Po zużyciu całego opakowania wskazana jest nie krótsza niż miesięczna przerwa przed rozpoczęciem kolejnej partii suplementacji DetoColem.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Jedno opakowanie DetoCol zawierające 90 kapsułek (30 + 30 + 30 kapsułek) przeznaczone jest do zużycia w ciągu 30 dni z zachowaniem dyscypliny stosowania po jednej kapsułce w trzech porach dnia. Takie spożywanie DetoColu w ciągłości 30-to dniowej zaleca się powtarzać 3x w ciągu roku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

 

Przeciwskazania do stosowania suplementu oczyszczającego z pasożytów DetoCol? 

Suplementu nie należy stosować jako środek odrobaczający od owsików i innych pasożytów dziecięcych. Preparat nie jest również zalecany do walki z tasiemcem. W każdym z takich przypadków należy zgłosić się po poradę do właściwego lekarza.

Nie zaleca się stosowania preparatu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 

Jak stosować suplement oczyszczający - zalecane dawkowanie.

Zalecane dzienne dawkowanie:
3 kapsułki w ciągu dnia (po 1 kapsułce z każdego rodzaju – RANO/POŁUDNIE/WIECZÓR).


Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.


*   Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
** Zalecany jest zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.

Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. 


Skutki uboczne przyjmowania DetoColu.

Działanie produktu może być różne u każdej osoby. W razie uczulenia na którykolwiek składnik lub trwające dłużej niż dwa dni biegunki, należy przerwać przyjmowanie preparatu. 

Jakie składniki kryją się w skutecznym suplemencie diety oczyszczającej DetoCol? 

Olej z czystka, ekstrakt 4: 1 z kory drzewa mrówkowego, ekstrakt 4: 1 z fiołka trójbarwnego, ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej standaryzowany na 10 % kwasu glicyryzynowego, ekstrakt 4:1 z mniszka lekarskiego, ekstrakt z ostryżu długiego standaryzowany na 40% kurkuminoidów, ekstrakt 4: 1 z mięty pieprzowej, ekstrakt z czosnku standaryzowany na 2% allicyny, ekstrakt 4:1 z części naziemnych bylicy piołunu, substancja przeciwzbrylająca – węglan wapnia, żelatyna wieprzowa (kapsułki miękkie), żelatyna rybia (kapsułki twarde).
 

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator