Blue Diamond Spectrum - ampułki rewitalizujące do twarzy

Pojemność: 9 x 2 ml
 
Ampułki kosmetyczne do zastosowania zewnętrznego.
 
Unikatowy zestaw do dwuetapowej, intensywnej i wysoce skutecznej rewitalizacji, regeneracji i liftingu skóry.
 
Jedyne na świecie ampułki dające efekty, które przypominają rezultaty osiągane przez najlepszych chirurgów plastycznych!

Nowość

Producent: Colway

 • Wysyłka już od: 0,00 zł

147,00 zł

Właściwości ampułek kosmetycznych Blue Diamond Spectrum do rewtializacji i regeneracji skóry twarzy:

Ampułki BLUE DIAMOND SPECTRUM to trzeci, po kremie Blue Diamond i peelingu do twarzy, kosmetyk z innowacyjnej linii produktów COLWAY, opatrzonych symbolem drogocennego Niebieskiego Diamentu. Ampułki idealnie dopełniają działanie wymienionych produktów, a dzięki bogactwu zawartości unikatowych składników są prawdopodobnie jedynymi na świecie ampułkami dającymi efekty, które przypominają rezultaty osiągane przez najlepszych chirurgów plastycznych. Poziom tych zmian można porównać do efektów osiągniętych dzięki inwazyjnym zabiegom przeprowadzanym w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej lub chirurgii plastycznej.

Kluczem do uzyskania spektakularnej poprawy wyglądu i kondycji skóry po zastosowaniu tego produktu jest przemyślana, umiejętna selekcja wysoce bioaktywnych składników do dwóch grup i wytworzenie z nich dwóch rodzajów ampułek BLUE DIAMOND SPECTRUM. Tak powstał produkt, który najpierw przygotowuje skórę na przyjęcie cennych dla jej urody i zdrowia substancji, a zaraz potem dostarcza te składniki w pełnej biopotencjału formie.

Składniki ampułek Diamond Spectrum nadzwyczaj skutecznie rewitalizują i regenerują tkankę.

Przekłada się to na widoczne, korzystne zmiany wyglądu, ponieważ skóra staje się odmłodzona i wygładzona. 

Każdy zestaw BLUE DIAMOND SPECTRUM zawiera 9 ampułek:

- 2 służą do peelingu enzymatycznego przygotowującego skórę na przyjęcie składników serum,
- a 7 pozostałych przeznaczonych jest do właściwej pielęgnacji.

W ten sposób skóra poddawana jest dwuetapowej, intensywnej i wysoce skutecznej rewitalizacji, regeneracji i liftingowi – od poziomu jej głębokich warstw i fibroblastów. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu bardzo skutecznych promotorów przenikania (glikozoaminoglikanów), znajdujących się także w kremie i peelingu BLUE DIAMOND, które na krótko rozszczelniają barierę lipidową naskórka, aby składniki aktywne mogły wniknąć głęboko w skórę. Promotory te działają w ampułkach jeszcze efektywniej niż w peelingu i kremie, ponieważ zastosowano tu formulację wodną, a nie emulsyjną.

ampułki do regeneracji skóry twarzy

Skuteczność ampułek BLUE DIAMOND SPECTRUM

Skuteczność widoczna jest natychmiast po zastosowaniu, a w ciągu kilku następnych tygodni skóra staje się coraz ładniejsza i zdrowsza. Tak działa bogaty zestaw kosmetycznych znakomitości, na czele z GHK-Cu – trójpeptydem miedziowym, o zdumiewająco silnej bioaktywności, którego w ampułkach jest aż 1000x więcej niż w osoczu krwi. Wraz z kinetyną – czynnikiem wzrostu i aktywatorem DNA – oraz tymozyną B4, która uaktywnia dorosłe komórki macierzyste – jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów dorównujących swoją mocą dysmutazie ponadtlenkowej i lunazyną, która wykorzystuje potencjał epigenetyki.

GHK-Cu stymuluje namnażanie się komórek skóry, produkcję kolagenu, zabliźnianie się uszkodzeń i odbudowę białkowej bariery skórnej. Właściwości liftingujące zapewnia heksapeptyd 8, natomiast przeciwbakteryjna laktoferyna, wyciszająco-kojący kłosowiec meksykański (Agastache Mexicana), BeauPlex VH (witaminowy kompleks) i nasz znakomity działający transdermalnie kolagen wraz z wielkocząsteczkowym kwasem hialuronowym (HMW HA) pomagają osiągnąć skórze absolutny komfort, pełnię piękna, zdrowia i odporności.


Jakie działanie mają ampułki do rewitalizacji i regeneracji twarzy Colway? 

 • Peeling i serum o wielokierunkowym działaniu w jednym produkcie.
 • Uzyskanie efektu liftingu skóry bez ingerencji chirurgicznej.
 • Stymulacja naturalnego potencjału skóry do regeneracji oraz przywracania właściwej jej równowagi biologicznej.
 • Lekka, bezzapachowa wodna formuła, dzięki której ampułki mają wiele zastosowań i można je nakładać bezpośrednio na skórę lub stosować jako dodatek wzbogacający np. krem.
 • Dostarczanie bioskładników do wszystkich warstw skóry dzięki zastosowaniu promotorów przenikania.

Dla kogo polecamy ampułki Blue Diamond? 

Komu zalecamy stosowanie ampułek do twarzy?

 • Do każdego typu skóry dojrzałej 
 • Do stosowania zarówno bezpośrednio na skórę lub w celu wzbogacenia kosmetyków.
 • Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu cery dojrzałej, wymagającej natychmiastowej rewitalizacji, regeneracji i wygładzenia.

Jak prawidłowo stosować ampułki na skórę twarzy? 


 1. Zacznij od dokładnego umycia i oczyszczenia skóry twarzy z makijażu i zanieczyszczeń.
 2. Przez pierwsze dwa dni stosuj ampułkę z peelingiem enzymatycznym (2 szt. w opakowaniu – kolor mleczno-żółtawy). Wstrząśnij delikatnie ampułkę przed otwarciem. Otwórz za pomocą specjalnego łamacza znajdującego się w opakowaniu. Rozprowadź czystymi dłońmi zawartość ampułki na skórze, wykonując delikatne ruchy masujące. Pozostaw na kilka do kilkunastu minut. Zmyj obficie letnią wodą i delikatnie osusz twarz ręcznikiem. Nałóż krem pielęgnacyjny.
 3. Przez kolejne 7 dni nanoś na skórę zawartość ampułek pielęgnacyjnych (7 sztuk w opakowaniu – kolor niebieskawy). Nałóż krem pielęgnacyjny.

 

Sklad:

papaina, subtylizyna, GHK-Cu, laktoferyna, heksapeptyd-8, lunazyna, kinetyna, tymozynaB4, kłoskowiec meksykański, BeauPlex VH, kolagen rybi COLWAY; wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy (HMW HA), wyciąg ze świetlika.

Wpisz poniżej swoje pytanie

weryfikator