Aktualności

Kolagen Vege – kolagen roślinny do pielęgnacji skóry


Kolagen Vege to absolutna innowacja kosmetyczna, dzięki której COLWAY udowodnił, że roślinny analog naturalnego kolagenu może być w jakości i działaniu równoimienny jego wersji zwierzęcej. Nasz roślinny kolagen to znakomita propozycja na pielęgnację skóry latem, gdyż ciało (nie tylko wegetarian) – poddane działaniu słońca, wiatru i wody – doceni skuteczność tego produktu od pierwszej aplikacji.

Od pierwszej aplikacji, ponieważ to kolagen transdermalny – zdolny do przenikania kolejnych warstw skóry i docierania głęboko, aż do obszaru, w którym fibroblasty aktywnie wytwarzają nowe zasoby białek skórnych, z kolagenem i elastyną na czele.

Roślinny kolagen do skóry z aloesem zawiera wszystkie potrzebne skórze aminokwasy, w tym – 8 aminokwasów egzogennych (czyli tych, które musimy dostarczać do organizmu z zewnątrz, ponieważ nie mamy zdolności do ich wytwarzania). Plus składniki pochodzenia roślinnego, które znakomicie uzupełniają działanie kolagenu, dostarczając skórze substancji poprawiających jej zdolności detoksykacyjne i gojące, a także składników, które potrafią wyciszać reakcje zapalne. 

 Wiadomość z dnia: 16-12-2021

Pozostałe aktualności zobacz wszystkie